Modelové přijímačky

Domů » Modelové přijímačky

Modelové přijímací řízení s vysvětlením příkladů přímo od mediků

dsc_1854Hlásíš se na lékařskou fakultu, ale nejsi si jistý zda Tvé znalosti budou dostatečné pro přijetí?

Bojíš se, že budeš u testu nervózní a pokazíš ho?

Přijď si své znalosti otestovat dopředu, ať víš, co na Tebe bude čekat. Modelový test nanečisto bude vytvořen mediky, kteří se u přijímacích zkoušek umístili na předních příčkách a v současné době připravují středoškoláky v přípravných kurzech na medicínu. Během jednoho dne si napíšeš test ze všech tří předmětů (biologie, fyzika, chemie) a lektoři Ti následně vysvětlí příklady a předají tipy jak úspěšně zvládnout i přijímací test naostro. Samozřejmě bude i prostor na dotazy.

Modelový test se bude psát 23.5.2020 v centru Brna na fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v dopoledním a odpoledním termínu.

Jak bude vypadat test? 40 otázek biologie, 40 otázek chemie, 40 otázek fyzika – vždy 5 možností, 1 správná odpověď – stejný systém jako v Brně na LF MU

Pro koho je akce určena? Pro všechny, kteří si chtějí zažít atmosféru přijímacích zkoušek na lékařskou fakultu a také se dozvědět postup řešení otázek. Především tedy pro uchazeče o všeobecné, zubní lékařství a také pro uchazeče o bakalářské obory na LF.

Co s sebou? Kalkulačku, svačinu a vědomosti 🙂

Datum: 23.5. 2020

Místo konání: Fakulta sociálních studií, Brno (učebna P31)

Cena: 350 Kč / 15 €
(pro účastníky našich kurzů ZDARMA)