Modelové přijímačky

Domů » Modelové přijímačky

Modelové přijímací řízení s vysvětlením příkladů přímo od mediků

dsc_1854Hlásíš se na lékařskou fakultu, ale nejsi si jistý zda Tvé znalosti budou dostatečné pro přijetí?

Bojíš se, že budeš u testu nervózní a pokazíš ho?

Přijď si své znalosti otestovat dopředu, ať víš, co na Tebe bude čekat. Modelový test nanečisto bude vytvořen mediky, kteří se u přijímacích zkoušek umístili na předních příčkách a v současné době připravují středoškoláky v přípravných kurzech na medicínu. Během jednoho dne si napíšeš test ze všech tří předmětů (biologie, fyzika, chemie) a lektoři Ti následně vysvětlí každý příklad a předají tipy jak úspěšně zvládnout i přijímací test naostro. Samozřejmě bude i prostor na dotazy.

Modelový test se bude psát v sobotu 26. května v centru Brna (místo upřesníme během února). Test začneme psát v 10:00, akce bude trvat přibližně do 16:00.

Jak bude vypadat test? 40 otázek biologie, 40 otázek chemie, 40 otázek fyzika – vždy 5 možností, 1 správná odpověď – stejný systém jako v Brně na LF MU

Pro koho je akce určena? Pro všechny, kteří si chtějí zažít atmosféru přijímacích zkoušek na lékařskou fakultu a také se dozvědět postup řešení otázek. Především tedy pro uchazeče o všeobecné, zubní lékařství a také pro uchazeče o bakalářské obory na LF.

Co s sebou? Kalkulačku, svačinu a vědomosti 🙂

 

Den konání: sobota 26.5. 2017 

Místo: Centrum Brna – bude upřesněno v únoru

Cena: 300 Kč / 14 €   (pro účastníky našich kurzů ZDARMA)

Kapacita: 200

Zbývající volná místa: 80

Pro závazné přihlášení na modelové přijímačky vyplňte prosím tento formulář. 

Údaje k platbě Vám budou odeslány na uvedený email ihned po přihlášení. Platbu je nutno uskutečnit do 7 dní od přihlášení.

obchodními podmínkami