Online přípravný kurz – samostudium

Vyhovuje Ti studium vlastním tempem?

Online samostudium je vhodné pro studenty, kteří rádi studují vlastním tempem a nepotřebují nutně přítomnost lektora. V rámci balíčku získáš studijní texty, výuková videa a procvičování otázek. V balíčku PLUS nalezneš také záznamy lekcí, které proběhly s lektorem.

MODELOVE_PRIMACKY_IKONA_BARVA
Kompletní studijní materiály
Přístup do konce školního roku
Vysvětlení od mediků
Interaktivní studium
Výuka odkudkoliv chceš
Cena od 3 490 Kč

Náplň kurzu online samostudium

V rámci tohoto kurzu získáš kompletní studijní materiály z biologie, chemie a fyziky potřebné pro přijímací zkoušky na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku.

V rámci balíčku získáš studijní texty, výuková videa, procvičování otázek a pracovní sešity v PDF. V balíčku PLUS nalezneš také záznamy lekcí, které proběhly s lektorem. Studovat můžeš kdykoliv a kdekoliv.

K dispozici je přes 3000 testových otázek vytvořených našimi lektory včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

U jednotlivých témat ukazujeme jejich využití v medicíně. Klademe si za cíl, aby informace, které na kurzu vysvětlujeme, měly přesah i do Tvého pozdějšího studia.

Chemie
Biologie
Fyzika

Záznamy online lekcí

K balíčku PLUS získáš navíc více než 90 hodin videa z lekcí biologie, chemie a fyziky, kde naši lektoři vysvětlují témata důležitá k přijímacím zkouškám.

Zkušení lektoři studující medicínu

V Bmedic si lektory pečlivě vybíráme. Na výuce a přípravě studijních materiálů se podílí motivovaní lektoři z řad nejlepších studentů a absolventů lékařských fakult po celé ČR.

Kompletní studijní materiály

Studijní materiály z chemie, fyziky a biologie zahrnují texty, obrázky a výuková videa – vše v rozsahu na přijímací zkoušky na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku.

Inteligentní procvičování učiva

K dispozici je přes 3000 otázek včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

Závěrečné Modelové přijímačky

Součástí kurzu v balíčku PLUS jsou Modelové přijímačky, kde si vyzkoušíš styl testu i atmosféru přijímacího řízení. Samozřejmostí je vysvětlení správných odpovědí od lektorů a porovnání výsledků s ostatními.

Facebook skupina pro dotazy

Pokud při studiu narazíš na nejasnosti, můžeš cokoliv zkonzultovat s lektory nebo ostatními účastníky absolventy našich kurzů v soukromé skupině na Facebooku.

Vyber si svůj kurz

Online samostudium

U všech balíčků získáš přístup ke studijním materiálům z přípravného kurzu až do 30.6.2022. Při objednávce dojde k přesměrování na web bmedic-online.cz, kde si v průběhu objednávky vytvoříš uživatelský účet – veškeré zakoupené studijní materiály poté nalezneš tam. Přístup ke studijním materiálům získáš po připsání platby na náš účet (při platbě kartou ihned).

Balíček START

 • Studijní materiály z biologie, fyziky a chemie
 •  Otázky k procvičování
3 490 Kč

Balíček PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí (> 90 h videa)
 • Účast na Modelových přijímačkách
 •  FB skupina pro dotazy
5 490 Kč
Nebo si vyber

Jednotlivé předměty

U všech balíčků získáš přístup ke studijním materiálům z přípravného kurzu až do 30.6.2022. Při objednávce budete přesměrováni na web bmedic-online.cz, kde si v průběhu objednávky vytvoříte uživatelský účet – veškeré zakoupené studijní materiály poté naleznete tam.

Biologie START

 • Studijní materiály z biologie
 •  Otázky k procvičování (pouze biologie)
1 490 Kč

Biologie PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z biologie
2 490 Kč

Chemie START

 • Studijní materiály z chemie
 •  Otázky k procvičování (pouze chemie)
1 490 Kč

Chemie PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z chemie
2 490 Kč

Fyzika START

 • Studijní materiály z  fyziky
 •  Otázky k procvičování (pouze fyzika)
1 490 Kč

Fyzika PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z fyziky
2 490 Kč

Hodnocení studentů

Paulína Karaffová

Paulína Karaffová

Najlepší kurz aký som si mohla vybrať, skvelá organizácia, super lektori veľmi pekné webové prostredie… veľmi mi pomáhalo opätovné prezeranie záznamov lekcií 110% Bol naozaj vidiet záujem všetkých lektorov a trpezlivosť Ďakujem.

Barbora Novotná

Barbora Novotná

Skvělá investice, která se opravdu vyplatí. Díky kurzu Bmedic jsem měla k dispozici skvělé materiály pro přijímací zkoušky především na LF v Brně (ale vyhověly například i na přijímačkách v Olomouci) naprosto ideální. Všichni lektoři jsou opravdu milí, ochotní se vším pomoct a všechno vysvětlit. Nebojím se říct, že kurzu vděčím za přijetí na lékařskou fakultu a všem vřele doporučuji, vážně to stojí za to

Lea Galová

Lea Galová

Obdivuhodná idea pomôcť študentom majúcim sny, ktoré sa zdajú byť nad ich sily! Od ľudskosti lektorov cez ich enormný intelekt po materiály, (video)hodiny, priebežné testovania, modelové prijímačky a osobité rozhodnutie byť tu pre nás vždy, keď im pokladáme všemožné i nemožné otázky. A ich neustála snaha pripraviť nás na všetko, čo by mohlo prísť ( a príde ) skĺbená s rozpravou zaujímavostí z každej oblasti, ktoré slúžia k nášmu osobnému rozvoju, zakaždým s pozitívnym naladením, robia Bmedic jedinečným Bmedicom! Každý, kto sa sami seba pýtate či, máte moje najväčšie odporúčanie!!

Tereza Mezníková

Tereza Mezníková

Kurzy od B-medic mohu jedině doporučit. Mají skvěle zpracované materiály. A velice oceňuji přijímací zkoušky nanečisto. Lektoři odvádějí skvělou práci. Děkuji!

Evie Mabett

Evie Mabett

Velice spokojená! Kurz plní svůj účel přípravou víceméně na jakoukoli fakultu. Lektoři jsou příjemní a dobře vysvětlují, seznámíte se s novými lidmi, kteří se stanou novými kamarády a naučíte se mnohem víc, než kurz nabízí. (např. pracovat s časem)

Mohlo by tě zajímat

Detailní srovnání online kurzů

*Lze zakoupit i jednotlivé předměty samostatně
**Záznam živé lekce ve virtuální třídě
Online samostudium START*Online samostudium
PLUS*
Online kurz s lektorem
Studijní materiály z fyziky, biologie a chemieANOANOANO
Videa zaměřená na důležitá témataANOANOANO
Inteligentní procvičování modelových otázekANOANOANO
Pravidelné online lekce ve virtuální třídě (108 lekcí)NENEANO
Záznamy online lekcí (90+ hodin videa)**NEANOANO
Účast na modelových přijímačkách onlineNEANOANO
FB skupina pro dotazyNEANOANO
Opakovací kartičky QuizletANOANOANO
Seznam nezbytných vzorců na LF z Chemie a FyzikyANOANOANO
5 testů modelových přijímačekANOANOANO
Více informacíVíce informacíVíce informací
Cena3 490 Kč5 490 Kč7490 Kč

  Nevíš si rady s výběrem kurzu?

  Napiš nám zprávu a my ti s výběrem rádi poradíme.