lektorka chemie Zuzana

lektor
chemie

Zuzana Hamidová

3. ročník LF UK Bratislava

Zuzka odmalička měla blízko k medicíně, vždy ji fascinovalo jak funguje lidské tělo a věděla, že to je něco, čím se chce v budoucnu zabývat.

Na gymnáziu kromě lásky k chemii byla také součástí debatního týmu, kde s kamarády soutěžili v obhajování různých řešení aktuálních problémů a tato řešení pak prezentovali před porotou. Přesto však při výběru vysoké školy vyhrála medicína, která ji nepřestala zajímat a lákat, proto se nakonec rozhodla pro její studium v Bratislavě. Kromě medicíny chtěla vždy i učit, protože ráda předává znalosti ať už svým kamarádům nebo mladším sourozencům, a proto je ráda, že může být součástí našeho týmu.

Ve volném čase nejraději otevře dobrou knihu a v zimě se jde odreagovat na snowboard nebo lyže.

Kurzy lektora

  • Praha
  • Brno
  • Olomouc
  • Bratislava

Celoroční přípravný kurz na přijímačky (Bratislava)

Zjistit více

Další lektoři

Zdeněk

biologie
Biologie Zdeňka baví už od základní školy a postupem času mu tak přirostla k srdci, že se od prváku na střední účastnil biologických olympiád. Během studia se taky setkal s praktickou mikrobiologií a biochemií a účastnil se různých mezinárodních projektů.

Vít

chemie
Vítek se věnuje výuce chemie, která je jeho oblíbeným předmětem od střední školy, dvakrát se probojoval do národního kola SOČ. A protože ho studium medicíny bavilo, rád by pomohl i ostatním se na ni přes přijímací zkoušky dostat.

Vincent

chemie
Pozice lektora v Bmedic dává Vincentovi možnost vyjít ze své komfortní zóny a učit se dovednostem, které se mu v jeho budoucí praxi budou hodit. Vždyť každý dobrý lékař je tak trochu i učitelem a mentorem svých pacientů.

Viktor

chemie
Studium chemie je podle Viktora pro budoucí lékaře důležité také po přijímacích zkouškách, protože pochopení něčeho tak neuvěřitelně komplexního jako je lidské tělo se neobejde bez znalosti molekul, které tělo tvoří a určují jeho fungování.

Veronika

biologie
Verča studovala osmileté gymnázium a biologie byla vždy její nejoblíbenější předmět. Často, a hlavně ráda pomáhala svým spolužákům a kamarádům se zvládáním biologie, chemie a někdy i dalších předmětů. Se stejnou radostí teď pomáhá maturantům se zvládnutím přijímaček na lékařské fakulty.

Tomáš

fyzika
Fyzika vždy patřila mezi Tomášovy nejoblíbenější předměty. Je přesvědčen, že pochopením některých základních fyzikálních principů si člověk velice usnadní studium v ostatních přírodovědných disciplínách včetně medicíny.
Všichni lektoři