Veľmi pekne ďakujem za kurz, nesmierne ste mi pomohli, neviem, ako inak by som sa na prijímacie skúšky pripravovala. Páčilo sa mi, že lektormi boli študenti zo škôl, na ktoré chceme ísť my sami, čo nám dodávalo motiváciu a zároveň možnosť zistiť o štúdiu niečo viac.