Očakávala som prípravu na prijímacie skúšky, ale nečakala som, že bude až taká dobrá. Neviem, čo by som bez tohto kurzu robila. Zatiaľ mám za sebou len maturitu a písomné testy na 3. lekársku fakultu a úprimne si myslím, že bez vášho kurzu by som nikdy nemala také skvelé výsledky. Materiály sú krásne, veľmi prehľadné a zrozumiteľne spracované. Naozaj veľmi ďakujem a budem vás všade odporúčať. ❤️