Očakával som materiály a vysvetlenie od lektorov, to moje očakávanie absolútne splnilo. Čet na otázky ohľadom modeloviek,… som nečakal a veľmi milo prekročil moje očakávania. Veľmi sa mi páči, že sa môžem spýtať na otázky čo ma napadnú/nechápem aj mimo hodín a dostanem na ne relatívne rýchlu odpoveď.