Potreboval som kurz, ktorý by ma pripravil na prijímacie skúšky a na maturitu. To sa podarilo a som rád, že mi boli zrozumiteľne vysvetlené veci, ktoré by som sa sám nenaučil. Niektoré témy sme v škole ani nepreberali, alebo nie tak podrobne, a tak som rád, že sa v kurze objavili.