Už v auguste štartuje náš letný prípravný kurz 🙌 Chceš si zaistiť miesto? Tak nezmeškaj svoju šancu a prihlás sa ešte dnes! 👉 Viac informácií

Recenzia od: Miriam Šuranová

Miriam Šuranová

Ja by som sa chcela veľmi pekne poďakovať, prijímačky som robila druhy krát. Pred rokom som mala 53b (bio 14, chem 16, fyz 23). Tento rok som mala 103b!!! (bio 33, chem 39, fyz 31). Minuly rok som mala kurzy, ktoré boli nanič, už som to s kurzami tento rok ani nechcela skúšať, pretože mi to prišlo zbytočne. Som rada, že má pár ľudí, kt majú s vami skúsenosť, prehovorilo nech to skúsim. Chcela by som Vám venovat jedno obrovské ďakujem! Splnili ste mi sen♥️♥️