Čekají tě přijímačky už nyní v červnu 2024? Podívej se na náš Intenzivní online kurz 3.6. - 7.6. 2024

Online přípravný kurz – samostudium

Vyhovuje ti studium vlastním tempem?

Online samostudium je vhodné pro studenty, kteří rádi studují vlastním tempem a nepotřebují nutně přítomnost lektora. V rámci balíčku získáš studijní texty, výuková videa a procvičování otázek. V balíčku PLUS nalezneš také záznamy lekcí, které proběhly s lektorem.

MODELOVE_PRIMACKY_IKONA_BARVA
Kompletní studijní materiály
Přístup do konce školního roku
Vysvětlení od mediků
Interaktivní studium
Výuka odkudkoliv chceš
Od 1 490 Kč

Náplň kurzu online samostudium

V rámci tohoto kurzu získáš kompletní studijní materiály z biologie, chemie a fyziky potřebné pro přijímací zkoušky na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku.

V rámci balíčku získáš studijní texty, výuková videa, procvičování otázek a pracovní sešity v PDF. V balíčku PLUS nalezneš také záznamy lekcí, které proběhly s lektorem. Studovat můžeš kdykoliv a kdekoliv.

K dispozici je přes 3000 testových otázek vytvořených našimi lektory včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

U jednotlivých témat ukazujeme jejich využití v medicíně. Klademe si za cíl, aby informace, které na kurzu vysvětlujeme, měly přesah i do tvého pozdějšího studia.

Pro přijímačky do Brna se ti určitě bude hodit i naše kniha Řešené modelové otázky na lékařskou fakultu v Brně.

Chemie
Biologie
Fyzika

Záznamy online lekcí

K balíčku PLUS získáš navíc více než 90 hodin videa z lekcí biologie, chemie a fyziky, kde naši lektoři vysvětlují témata důležitá k přijímacím zkouškám.

Zkušení lektoři studující medicínu

V Bmedic si lektory pečlivě vybíráme. Na výuce a přípravě studijních materiálů se podílí motivovaní lektoři z řad nejlepších studentů a absolventů lékařských fakult po celé ČR.

Kompletní studijní materiály

Studijní materiály z chemie, fyziky a biologie zahrnují texty, obrázky a výuková videa – vše v rozsahu na přijímací zkoušky na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku.

Inteligentní procvičování učiva

K dispozici je přes 3000 otázek včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

Závěrečné Modelové přijímačky

Součástí kurzu v balíčku PLUS jsou Modelové přijímačky, kde si vyzkoušíš styl testu i atmosféru přijímacího řízení. Samozřejmostí je vysvětlení správných odpovědí od lektorů a porovnání výsledků s ostatními.

Vlastní diskuzní fórum

Pokud při studiu narazíš na nejasnosti, můžeš cokoliv zkonzultovat s lektory nebo ostatními účastníky absolventy našich kurzů v soukromém diskuzním fórum.

Pracovní sešity Bmedic v PDF zdarma

Pro naše studenty jsme vytvořili pracovní sešity z biologie, chemie a fyziky, kde je možné procvičit si formou otevřených otázek své znalosti.

Nahlédněte do Samostudia

Studijní materiály online

Veškeré znalosti, které potřebuješ k přijímacím zkouškám, nalezneš přehledně uspořádané na jednom místě. Jednotlivé kapitoly obsahují obrázky s popisem a krátká videa. Na závěr si můžeš spustit krátký test pro ověření nových znalostí nebo procvičovat tisíce testových otázek.
Po většině kapitol je možné si také spustit test, kde si ověříš hlavní body k zapamatování.
Kapitoly zdarma vyzkoušíš zde: fyz, chem a bio.

Výuková videa na online kurzu

Snažíme se o to, aby naše studijní materiály byly co nejvíce různorodé. V rámci online kurzu naleznete mimo jiné také výuková videa natočená pomocí technologie Bmedic Lightboard.

Záznamy lekcí

V balíčku PLUS také naleznete všechny záznamy online lekcí jak z minulých let, tak postupně aktualizovanou knihovnu záznamů i z letošního roku.

Procvičování otázek

Součástí všech balíčků je aplikace na procvičování otázek, která pozná, které otázky byly a které nebyly zodpovězeny dobře a podle toho inteligentně upravuje četnost, s jakou se vám se která otázka objeví.

Interaktivní simulace

V online kurzu fyziky nalezneš hromadu okomentovaných fyzikálních simulací, které demonstrují problematiku na skutečných příkladech. Vše si lze i samozřejmě vyzkoušet.

Online chat

Součástí samostudia je také přístup do online chatu, kde mají studenti možnost se lektorů na cokoliv jednoduše zeptat.

Vyber si svůj kurz

Online samostudium - členství do 30.6.2024

U všech balíčků získáš přístup ke studijním materiálům z přípravného kurzu od 1.7.2023 až do 30.6.2024. Při objednávce dojde k přesměrování na web bmedic-online.cz, kde dojde k dokončení objednávky. Přístup ke studijním materiálům získáš po připsání platby na náš účet (při platbě kartou ihned) cca do 30 minut.

Způsob úhrady

Možnost odložit si platbu o měsíc nebo zaplatit pomocí tří měsíčních splátek. Bez navýšení ceny. Více ve FAQ.

Balíček START

 • Studijní materiály z biologie, fyziky a chemie
 •  Otázky k procvičování
 • Diskuzní fórum pro dotazy
3 990 Kč

Balíček PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí (> 90 h videa)
 • Účast na Modelových přijímačkách
6 290 Kč

Online samostudium - členství do 30.6.2025

Jsi aktuálně ve třetím ročníku a chceš se začít připravovat na přijímačky již nyní? Vyber si ze dvou variant samostudia níže a přístup ke studijním materiálům budeš mít od teď až do 30.6.2025. Přístup k e-learningu získáš po připsání platby na náš účet (při platbě kartou ihned) cca do 30 minut.

Balíček START

 • Studijní materiály z biologie, fyziky a chemie
 • Otázky k procvičování
 • Diskuzní fórum pro dotazy
 • Přístup k materiálům do 30.6.2025
4 390 Kč

Balíček PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí (> 90 h videa)
 • Účast na Modelových přijímačkách s 50% slevou
 • Přístup k materiálům do 30.6.2025
6 890 Kč
Chceš studovat vlastním tempem?

Online samostudium - veterina

U balíčku samostudia získáš přístup ke studijním materiálům z přípravného kurzu pro veterinu od 1.7.2023 až do 30.6.2024. Materiály jsou zaměřené na studium biologie a chemie pro přijímací zkoušky na veterinu. Při objednávce dojde k přesměrování na web bmedic-online.cz, kde dojde k dokončení objednávky. Přístup ke studijním materiálům získáš po připsání platby na náš účet (při platbě kartou ihned) cca do 30 minut.

Způsob úhrady

Možnost odložit si platbu o měsíc nebo zaplatit pomocí tří měsíčních splátek. Bez navýšení ceny. Více ve FAQ.

Balíček PLUS Veterina

 • Studijní materiály z biologie a chemie pro přijímačky na veterinu
 •  Záznamy online lekcí (> 46 h videa)
 • Účast na Modelových přijímačkách
 •  Diskuzní fórum pro dotazy
4 690 Kč
Nebo si vyber

Jednotlivé předměty

Způsob úhrady

Možnost odložit si platbu o měsíc nebo zaplatit pomocí tří měsíčních splátek. Bez navýšení ceny. Více ve FAQ.

Biologie START

 • Studijní materiály z biologie
 •  Otázky k procvičování (pouze biologie)
1 490 Kč

Biologie PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z biologie
2 490 Kč

Chemie START

 • Studijní materiály z chemie
 •  Otázky k procvičování (pouze chemie)
1 490 Kč

Chemie PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z chemie
2 490 Kč

Fyzika START

 • Studijní materiály z  fyziky
 •  Otázky k procvičování (pouze fyzika)
1 490 Kč

Fyzika PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z fyziky
2 490 Kč

Hodnocení studentů

Evie Mabett

Evie Mabett

Velice spokojená! Kurz plní svůj účel přípravou víceméně na jakoukoli fakultu. Lektoři jsou příjemní a dobře vysvětlují, seznámíte se s novými lidmi, kteří se stanou novými kamarády a naučíte se mnohem víc, než kurz nabízí. (např. pracovat s časem)

Barbora Novotná

Barbora Novotná

Skvělá investice, která se opravdu vyplatí. Díky kurzu Bmedic jsem měla k dispozici skvělé materiály pro přijímací zkoušky především na LF v Brně (ale vyhověly například i na přijímačkách v Olomouci) naprosto ideální. Všichni lektoři jsou opravdu milí, ochotní se vším pomoct a všechno vysvětlit. Nebojím se říct, že kurzu vděčím za přijetí na lékařskou fakultu a všem vřele doporučuji, vážně to stojí za to

Lea Galová

Lea Galová

Obdivuhodná idea pomôcť študentom majúcim sny, ktoré sa zdajú byť nad ich sily! Od ľudskosti lektorov cez ich enormný intelekt po materiály, (video)hodiny, priebežné testovania, modelové prijímačky a osobité rozhodnutie byť tu pre nás vždy, keď im pokladáme všemožné i nemožné otázky. A ich neustála snaha pripraviť nás na všetko, čo by mohlo prísť ( a príde ) skĺbená s rozpravou zaujímavostí z každej oblasti, ktoré slúžia k nášmu osobnému rozvoju, zakaždým s pozitívnym naladením, robia Bmedic jedinečným Bmedicom! Každý, kto sa sami seba pýtate či, máte moje najväčšie odporúčanie!!

Paulína Karaffová

Paulína Karaffová

Najlepší kurz aký som si mohla vybrať, skvelá organizácia, super lektori veľmi pekné webové prostredie… veľmi mi pomáhalo opätovné prezeranie záznamov lekcií 110% Bol naozaj vidiet záujem všetkých lektorov a trpezlivosť Ďakujem.

Tereza Mezníková

Tereza Mezníková

Kurzy od B-medic mohu jedině doporučit. Mají skvěle zpracované materiály. A velice oceňuji přijímací zkoušky nanečisto. Lektoři odvádějí skvělou práci. Děkuji!

  Nevíš si rady s výběrem kurzu?

  Napiš nám zprávu a my ti s výběrem rádi poradíme.

  Časté dotazy?

  Jaké jsou možnosti platby za tento kurz?

  Kurzy je možné uhradit několika způsoby: bankovním převodem, kartou nebo i kartou pomocí Google pay nebo Apple pay.
  Dále je možné využít odloženou platbu o měsíc nebo platbu na tři měsíční splátky, vždy po měsíci. Tyto možnosti jsou bez jakéhokoli navýšení částky, stačí jen uhradit platby včas. V případě zájmu o tuto možnost zvolte v košíku „platba kartou“.
  Tyto možnosti je možné využít pro studenty s trvalou nebo korespondeční adresou v České republice.

  V případě zájmu je možné také využít platbu pomocí zálohy, kdy po odeslání přihlášky stačí do 5 dnů uhradit zálohu 3000,- Kč nebo 120,- Euro a zbylou částku odeslat do 20.9.
  V případě zájmu o tuto možnost stačí využít platbu převodem a následně na účet zaslat výše uvedenou částku a dát nám o tom vědět zprávou na info@bmedic.cz. Tato možnost je dostupná pro studenty z ČR i SR.
  V případě využití odložené platby nebo platby na tři splátky se přístup ke kurzu zpřístupní ihned po finalizaci platební metody.