Online přípravný kurz – samostudium do 30.6.2023

Vyhovuje ti studium vlastním tempem?

Online samostudium je vhodné pro studenty, kteří rádi studují vlastním tempem a nepotřebují nutně přítomnost lektora. V rámci balíčku získáš studijní texty, výuková videa a procvičování otázek. V balíčku PLUS nalezneš také záznamy lekcí, které proběhly s lektorem.

MODELOVE_PRIMACKY_IKONA_BARVA
Kompletní studijní materiály
Přístup do konce školního roku
Vysvětlení od mediků
Interaktivní studium
Výuka odkudkoliv chceš
Od 1 490 Kč

Náplň kurzu online samostudium

V rámci tohoto kurzu získáš kompletní studijní materiály z biologie, chemie a fyziky potřebné pro přijímací zkoušky na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku.

V rámci balíčku získáš studijní texty, výuková videa, procvičování otázek a pracovní sešity v PDF. V balíčku PLUS nalezneš také záznamy lekcí, které proběhly s lektorem. Studovat můžeš kdykoliv a kdekoliv.

K dispozici je přes 3000 testových otázek vytvořených našimi lektory včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

U jednotlivých témat ukazujeme jejich využití v medicíně. Klademe si za cíl, aby informace, které na kurzu vysvětlujeme, měly přesah i do tvého pozdějšího studia.

Chemie
Biologie
Fyzika

Záznamy online lekcí

K balíčku PLUS získáš navíc více než 90 hodin videa z lekcí biologie, chemie a fyziky, kde naši lektoři vysvětlují témata důležitá k přijímacím zkouškám.

Zkušení lektoři studující medicínu

V Bmedic si lektory pečlivě vybíráme. Na výuce a přípravě studijních materiálů se podílí motivovaní lektoři z řad nejlepších studentů a absolventů lékařských fakult po celé ČR.

Kompletní studijní materiály

Studijní materiály z chemie, fyziky a biologie zahrnují texty, obrázky a výuková videa – vše v rozsahu na přijímací zkoušky na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku.

Inteligentní procvičování učiva

K dispozici je přes 3000 otázek včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

Závěrečné Modelové přijímačky

Součástí kurzu v balíčku PLUS jsou Modelové přijímačky, kde si vyzkoušíš styl testu i atmosféru přijímacího řízení. Samozřejmostí je vysvětlení správných odpovědí od lektorů a porovnání výsledků s ostatními.

Vlastní diskuzní fórum

Pokud při studiu narazíš na nejasnosti, můžeš cokoliv zkonzultovat s lektory nebo ostatními účastníky absolventy našich kurzů v soukromém diskuzním fórum.

Nahlédněte do Samostudia

Studijní materiály online

Veškeré znalosti, které potřebuješ k přijímacím zkouškám, nalezneš přehledně uspořádané na jednom místě. Jednotlivé kapitoly obsahují obrázky s popisem a krátká videa. Na závěr si můžeš spustit krátký test pro ověření nových znalostí nebo procvičovat tisíce testových otázek.
Po většině kapitol je možné si také spustit test, kde si ověříš hlavní body k zapamatování.
Kapitoly zdarma vyzkoušíš zde: fyz, chem a bio.

Výuková videa na online kurzu

Snažíme se o to, aby naše studijní materiály byly co nejvíce různorodé. V rámci online kurzu naleznete mimo jiné také výuková videa natočená pomocí technologie Bmedic Lightboard.

Záznamy lekcí

V balíčku PLUS také naleznete všechny záznamy online lekcí jak z minulých let, tak postupně aktualizovanou knihovnu záznamů i z letošního roku. Na záznamy zdarma je možno se podívat zde:
fyz, bio a chem.

Procvičování otázek

Součástí všech balíčků je aplikace na procvičování otázek, která pozná, které otázky byly a které nebyly zodpovězeny dobře a podle toho inteligentně upravuje četnost, s jakou se vám se která otázka objeví.

Interaktivní simulace

V online kurzu fyziky nalezneš hromadu okomentovaných fyzikálních simulací, které demonstrují problematiku na skutečných příkladech. Vše si lze i samozřejmě vyzkoušet.

Diskuzní fóra

Jako novinku pro rok 21/22 jsme přidali diskuzní fóra, kde studenti mají možnost se na cokoli jednoduše zeptat. Diskuzní fóra jsou součástí balíčků PLUS.

Vyber si svůj kurz

Online samostudium

U všech balíčků získáš přístup ke studijním materiálům z přípravného kurzu až do 30.6.2023. Při objednávce dojde k přesměrování na web bmedic-online.cz, kde si v průběhu objednávky vytvoříš uživatelský účet – veškeré zakoupené studijní materiály poté nalezneš tam. Přístup ke studijním materiálům získáš po připsání platby na náš účet (při platbě kartou ihned).

Balíček START

 • Studijní materiály z biologie, fyziky a chemie
 •  Otázky k procvičování
3 690 Kč

Balíček PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí (> 90 h videa)
 • Účast na Modelových přijímačkách
 •  Diskuzní fórum pro dotazy
5 890 Kč
Chceš studovat vlastním tempem?

Online samostudium - veterina

U balíčku samostudia získáš přístup ke studijním materiálům z přípravného kurzu pro veterinu až do 30.6.2023. Materiály jsou zaměřené na studium biologie a chemie pro přijímací zkoušky na veterinu. Při objednávce dojde k přesměrování na web bmedic-online.cz. Přístup ke studijním materiálům získáš po připsání platby na náš účet (při platbě kartou ihned).

Balíček PLUS Veterina

 • Studijní materiály z biologie a chemie pro přijímačky na veterinu
 •  Záznamy online lekcí (> 46 h videa)
 • Účast na Modelových přijímačkách
 •  Diskuzní fórum pro dotazy
4 690 Kč
Nebo si vyber

Jednotlivé předměty

Biologie START

 • Studijní materiály z biologie
 •  Otázky k procvičování (pouze biologie)
1 490 Kč

Biologie PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z biologie
2 490 Kč

Chemie START

 • Studijní materiály z chemie
 •  Otázky k procvičování (pouze chemie)
1 490 Kč

Chemie PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z chemie
2 490 Kč

Fyzika START

 • Studijní materiály z  fyziky
 •  Otázky k procvičování (pouze fyzika)
1 490 Kč

Fyzika PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

 •  Záznamy online lekcí z fyziky
2 490 Kč

Hodnocení studentů

Evie Mabett

Evie Mabett

Velice spokojená! Kurz plní svůj účel přípravou víceméně na jakoukoli fakultu. Lektoři jsou příjemní a dobře vysvětlují, seznámíte se s novými lidmi, kteří se stanou novými kamarády a naučíte se mnohem víc, než kurz nabízí. (např. pracovat s časem)

Barbora Novotná

Barbora Novotná

Skvělá investice, která se opravdu vyplatí. Díky kurzu Bmedic jsem měla k dispozici skvělé materiály pro přijímací zkoušky především na LF v Brně (ale vyhověly například i na přijímačkách v Olomouci) naprosto ideální. Všichni lektoři jsou opravdu milí, ochotní se vším pomoct a všechno vysvětlit. Nebojím se říct, že kurzu vděčím za přijetí na lékařskou fakultu a všem vřele doporučuji, vážně to stojí za to

Lea Galová

Lea Galová

Obdivuhodná idea pomôcť študentom majúcim sny, ktoré sa zdajú byť nad ich sily! Od ľudskosti lektorov cez ich enormný intelekt po materiály, (video)hodiny, priebežné testovania, modelové prijímačky a osobité rozhodnutie byť tu pre nás vždy, keď im pokladáme všemožné i nemožné otázky. A ich neustála snaha pripraviť nás na všetko, čo by mohlo prísť ( a príde ) skĺbená s rozpravou zaujímavostí z každej oblasti, ktoré slúžia k nášmu osobnému rozvoju, zakaždým s pozitívnym naladením, robia Bmedic jedinečným Bmedicom! Každý, kto sa sami seba pýtate či, máte moje najväčšie odporúčanie!!

Paulína Karaffová

Paulína Karaffová

Najlepší kurz aký som si mohla vybrať, skvelá organizácia, super lektori veľmi pekné webové prostredie… veľmi mi pomáhalo opätovné prezeranie záznamov lekcií 110% Bol naozaj vidiet záujem všetkých lektorov a trpezlivosť Ďakujem.

Tereza Mezníková

Tereza Mezníková

Kurzy od B-medic mohu jedině doporučit. Mají skvěle zpracované materiály. A velice oceňuji přijímací zkoušky nanečisto. Lektoři odvádějí skvělou práci. Děkuji!

  Nevíš si rady s výběrem kurzu?

  Napiš nám zprávu a my ti s výběrem rádi poradíme.