Přípravné kurzy na lékařské fakulty

Online přípravné kurzy

Pokračovat
Co nabízíme

Připrav se na přijímačky online. Kdykoliv. Kdekoliv.

Na lékařské fakulty se dostane v průměru pouze 20 % všech uchazečů, a to včetně těch, kteří byli přijati na studijní průměr. Znalosti potřebné k přijetí na lékařskou fakultu přesahují středoškolské osnovy, proto je důležité se přípravě věnovat více do hloubky. Naše kurzy jsou vedené mediky, kteří si v nedávné době přijímačkami prošli a rádi ti pomohou připravit se efektivně.

Vlastní výukové materiály
Modelové přijímačky online v ceně
Online lekce s lektorem
Seznam vzorců z fyziky a chemie
Samostudium vlastním tempem
Lekce zaměřené na konkrétní fakulty
Uzavřená FB skupina pro konzultace příkladů
Inteligentní procvičování učiva
Absolvování kurzu z pohodlí domova
Naše nabídka

Vyber si kurz

 • Virtuální třída
 • Začínáme v říjnu!
 • Brno a Olomouc
 • Praha

Online s lektorem

Tento typ kurzu je vhodný pro všechny, kteří preferují výuku s lektorem, avšak mají to k nám buď daleko nebo raději studují z pohodlí svého domova. Součástí balíčku jsou všechny studijní materiály jako v balíčku Online samostudium PLUS a navíc také 108 lekcí s lektorem, které probíhají podle předem stanoveného rozvrhu.
 • 108 lekcí
 • Říjen až květen
 • 1× týdně
od 7 490 Kč
 • Také jednotlivé předměty samostatně
 • Výběr ze dvou balíčků
 • Členství do 30.6. 2022

Online samostudium

Online samostudium je vhodné pro studenty, kteří rádi studují vlastním tempem a nepotřebují nutně přítomnost lektora. V rámci balíčku získáš studijní texty, výuková videa a procvičování otázek z biologie, chemie a fyziky. V balíčku PLUS nalezneš také záznamy lekcí, které proběhly s lektorem a další výhody. Nabízíme také možnost zakoupit jednotlivé předměty samostatně.
 • kompletní studijní materiály
 • do konce šk. roku
 • Vlastním tempem
od 3 490 Kč
Který online kurz vybrat?

Detailní srovnání našich online kurzů

*Lze zakoupit i jednotlivé předměty samostatně
**Záznam živé lekce ve virtuální třídě
Online samostudium START*Online samostudium
PLUS*
Online kurz s lektorem
Studijní materiály z fyziky, biologie a chemieANOANOANO
Videa zaměřená na důležitá témataANOANOANO
Inteligentní procvičování modelových otázekANOANOANO
Pravidelné online lekce ve virtuální třídě (108 lekcí)NENEANO
Záznamy online lekcí (90+ hodin videa)**NEANOANO
Účast na modelových přijímačkách onlineNEANOANO
FB skupina pro dotazyNEANOANO
Opakovací kartičky QuizletANOANOANO
Seznam nezbytných vzorců na LF z Chemie a FyzikyANOANOANO
5 testů modelových přijímačekANOANOANO
Více informacíVíce informacíVíce informací
Cena3 490 Kč5 490 Kč7490 Kč

Chceš raději prezenční kurz?

Pokud preferuješ studium naživo s lektorem a ostatními studenty ve třídě, vyber si z nabídky našich kurzů v Praze, v Brně, v Olomouci nebo v Bratislavě!

Co nás těší

Hodnocení studentů

Ctibor Bělohrad

Ctibor Bělohrad

Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu Bmedic. Jste naprosto úžasný, že i při škole a práci jste vytvořili takhle dokonalou on-line školu. Nebýt vás, tak bych se nejen já, ale i mnoho dalších na medicínu nedostalo a za to vám patří velký dík! Rozhodně nelituji ani jedine koruny, kterou jsem do toho dal. Všechno skvěle zpracované, on-line hodiny měly smysl a člověk si z nich odnesl základ pro další studium z on-line kurzu! Fakt díky moc! Teď akorát nevím co dal. Bmedic už nebude, chtělo by to nějaký Bdoctor, takový průvodce studiem medicíny 😀 Všem moc děkuji a přeji, ať se daří!

Paulína Karaffová

Paulína Karaffová

Najlepší kurz aký som si mohla vybrať, skvelá organizácia, super lektori veľmi pekné webové prostredie… veľmi mi pomáhalo opätovné prezeranie záznamov lekcií 110% Bol naozaj vidiet záujem všetkých lektorov a trpezlivosť Ďakujem.

Nina Ďurišová

Nina Ďurišová

Kurz od Bmedicu musím odporučiť všetkým, ktorí rozmýšľajú nad zodpovednou a kvalitnou prípravou na medicínu. Výborne spravené materiály, veľké množstvo modelových otázok na precvičovanie a najmä výborní lektori, ktorí nám vždy všetko najmä zaujímavo vysvetlili. Až mi je ľúto, že už večery v stredu netrávim za počítačom. 😀 Veľmi pekne všetkým ďakujem, najmä vďaka Vám som sa dostala na dve školy a mala možnosť si vybrať. 🙂

Katarína Kohútová

Katarína Kohútová

Bmedic len a len odporúčam. Výborní lektori, ktorí odpovedali na akékoľvek otázky. Super vysvetlené učivo. A čo ma veľmi príjemne prekvapilo bolo, že aj napriek tomu, že sme sa nemohli zúčastňovať lekcií zvládli situáciu na 1*. Za mňa výborný prístup, výborné všetko. Len tak ďalej !

Terézia Kiabová

Terézia Kiabová

Páči sa mi, že Bmedic kurz je vytvorený študentmi medicíny, ktorí si prípravou sami prešli a tak presne vedia, na čo sa treba sústrediť. Ich materiály mi krásne priblížili rozsah učiva, ktoré je potrebné zvládnuť a kurzy s lektormi mi pomohli objasniť komplikované témy a nájsť odpovede na všetky moje otázky. Navyše sme sa s lektormi a študentmi navzájom motivovali, čo je počas učenia a prípravy jedna z kľúčových vecí. Moju prípravu hodnotím pozitívne, keďže sa mi podarilo úspešne zvládnuť všetky prijímačky. Samoštúdium je síce skutočne to najdôležitejšie, ale kurz ako tento vám pomôže zorganizovať sa, sústrediť sa na „essentials“ v tom množstve učiva, poriadne si na testíkoch precvičiť už naučené veci a zvládnuť aj ťažšie pochopiteľné kapitoly. ĎAKUJEM a určite len a len odporúčam!

Miriam Šuranová

Miriam Šuranová

Ja by som sa chcela veľmi pekne poďakovať, prijímačky som robila druhy krát. Pred rokom som mala 53b (bio 14, chem 16, fyz 23). Tento rok som mala 103b!!! (bio 33, chem 39, fyz 31). Minuly rok som mala kurzy, ktoré boli nanič, už som to s kurzami tento rok ani nechcela skúšať, pretože mi to prišlo zbytočne. Som rada, že má pár ľudí, kt majú s vami skúsenosť, prehovorilo nech to skúsim. Chcela by som Vám venovat jedno obrovské ďakujem! Splnili ste mi sen♥️♥️

Poznejte nás

Naši Bmedic lektoři

V Bmedic si lektory pečlivě vybíráme. Aktuálně se na výuce podílí 45 motivovaných lektorů z řad nejlepších studentů a absolventů lékařských fakult po celé ČR. Všechny je spojuje nadšení pro předmět, který se rozhodli vyučovat, ale i radost z předávání svých bohatých znalostí a zkušeností druhým.

  Nevíš si rady s výběrem kurzu?

  Napiš nám zprávu a my ti s výběrem rádi poradíme.