Online přípravný kurz s lektorem (Veterina)

Vyber si

  Chceš se dostat na veterinu?

  Cílem tohoto kurzu je důkladné procvičení témat, která jsou zásadní pro úspěšné složení přijímací zkoušky na Veterinární lékařství v Brně. Vhodný je však například i pro přípravu na maturitní zkoušku z jednotlivých předmětů. Hlavní výhodou tohoto kurzu je možnost absolvovat jej z pohodlí domova bez nutnosti dojíždění, kvalita a rozsah výuky jsou přitom naprosto srovnatelné s prezenčními kurzy.

  V průběhu kurzu budeme Tvé znalosti průběžně prověřovat pomocí testů a na závěr Tě čekají Modelové přijímačky s následným vysvětlením odpovědí, kde si ověříš, jak dobře jsi témata zvládl a na kterých je potřeba ještě zapracovat.

  Kurz probíhá online ve virtuální třídě od listopadu do května.

  72 lekcí
  Listopad až květen
  Interaktivní výuka
  Lekce probíhají online
  Výuka odkudkoliv chceš
  5 690 Kč

  Náplň online kurzu s lektorem

  Učivo probírané na lekcích s lektorem je zaměřeno na přijímačky na Veterinární lékařství v Brně.

  Základem našeho kurzu je probírání jednotlivých témat z biologie a chemie. Velký důraz při výuce klademe na osobní přístup ke studentům – výuka je vedena formou semináře, důležitá je pro nás interakce se studenty během výuky a jakýkoli dotaz od studentů je vždy vítán. V rámci online výuky mají všichni studenti možnost aktivního zapojení – například výběrem správných odpovědí na lektorem zadanou otázku.

  U jednotlivých témat ukazujeme jejich využití v praxi. Klademe si za cíl, aby informace, které na kurzu učíme, měly přesah i do Tvého pozdějšího studia. Ke studiu a domácí přípravě jsme pro Tebe vytvořili naše vlastní studijní materiály, které zahrnují vše, co je potřeba k úspěšnému složení přijímacího řízení na jakékoli lékařské fakultě v Česku.

  Důležitou součástí kurzu je procvičování modelových otázek. K tomu využíváme soubor námi vytvořených otázek, které odpovídají svou složitostí otázkám v přijímacích řízeních.

  Hlavní výhodou tohoto kurzu je možnost absolvovat jej z pohodlí domova bez nutnosti dojíždění, kvalita a rozsah výuky jsou přitom naprosto srovnatelné s prezenčními kurzy.

  Chemie 36 lekcí
  Biologie 36 lekcí

  Lekce ve virtutální třídě

  Lekce s lektorem probíhají podle předem daného rozvrhu – v daný čas se sejdeme ve virtuální třídě, která umožňuje velkou míru interakce lektora se studentem. Záznamy lekcí jsou poté k dispozici po celý zbytek školního roku.

  Zkušení lektoři studující medicínu

  V Bmedic si lektory pečlivě vybíráme. Na výuce podílí motivovaní lektoři z řad nejlepších studentů a absolventů lékařských fakult po celé ČR.

  Kompletní výukové materiály

  Studijní materiály z chemie, fyziky a biologie zahrnují texty, obrázky a výuková videa – vše v rozsahu na přijímací zkoušky na veterinu.

  Průběžné testy

  Během kurzu pravidelně ověřujeme znalosti studentů po probrání určitého tematického celku.

  Pracovní sešity Bmedic v PDF zdarma

  Pro naše studenty jsme vytvořili pracovní sešity z biologie a chemie, kde je možné procvičit si formou otevřených otázek své znalosti.

  Procvičování otázek

  Otázky procvičujeme přímo na lekcích. V rámci online kurzu také najdeš několik tisíc otázek s vysvětleným řešením od našich lektorů a můžeš si je procvičovat kdykoliv ve volném čase.

  Závěrečné Modelové přijímačky

  Závěrem každého kurzu jsou Modelové přijímačky, kde si vyzkoušíš styl testu i atmosféru přijímacího řízení. Samozřejmostí je vysvětlení správných odpovědí od lektorů a porovnání výsledků s ostatními.

  Konzultace příkladů s lektory

  Pokud při studiu narazíš na nejasnosti, můžeš cokoliv zkonzultovat s lektory buď osobně na lekci nebo v rámci našeho diskuzního fóra.

  Záznamy z online lekcí

  Všechny lekce zaznamenáváme a ty se k nim tak můžeš kdykoliv vrátit a pustit si je ze záznamu. To se hodí obzvláště v případech, kdy ti do termínu online výuky něco skočí a nebudeš se moct zúčastnit.

  Nahlédněte do kurzu online s lektorem

  Studijní materiály online

  Veškeré znalosti, které potřebuješ k přijímacím zkouškám, nalezneš přehledně uspořádané na jednom místě. Jednotlivé kapitoly obsahují obrázky s popisem a krátká videa. Na závěr si můžeš spustit krátký test pro ověření nových znalostí.

  Výuka ve virtuální třídě

  Online výuka probíhá ve virtuální třídě za pomoci nejmodernějších technologií, které umožňují vysokou míru interakce lektora se studenty. Ve třídě se snažíme o přátelskou atmosféru, každý dotaz od studentů je vždy vítán. Sami jsme si přijímacími zkouškami prošli a víme, s jakými problémy se studenti při své přípravě nejčastěji potýkají.

  Pracovní sešity

  Vytvoření vlastních výukových materiálů nám umožňuje probírat detailněji témata, která se na přijímačkách pravidelně vyskytují – tvoje příprava tak bude maximálně efektivní! V pracovních sešitech najdeš otevřené otázky k procvičení učiva.

  Výuková videa na online kurzu

  Snažíme se o to, aby naše studijní materiály byly co nejvíce různorodé. V rámci online kurzu naleznete mimo jiné také výuková videa natočená pomocí technologie Bmedic Lightboard.

  Opakovací kartičky

  Opakovací kartičky vytvořené našimi lektory slouží k lepšímu zapamatování problematického učiva jako jsou například vzorce aminokyselin. Kartičky můžete využívat na svém telefonu nebo počítači.

  Vyber si termín a pojď do toho s námi!

  Při objednávce dojde k přesměrování na web bmedic-online.cz, kde si v průběhu objednávky vytvoříš uživatelský účet – veškeré zakoupené studijní materiály poté nalezneš tam. Odkazy na online lekce budou poté chodit pár dnů předem na email uvedený v objednávce.

  Den
  Čas
  Dní
  Místo konání
  Termín
  Cena
  Volná místa
  Registrace
  Úterý
  17:00 - 20:00
  18
  Online
  15.11. - 9.5.
  5 690 Kč
  Volná místa
  Registrace
  Den
  Čas
  Dní
  Místo konání
  Termín
  Cena
  Volná místa
  Úterý
  17:00 - 20:00
  18
  Online
  15.11. - 9.5.
  5 690 Kč
  Volná místa

  Kdy probíhá výuka

  Listopad 2022 až květen 2023

  Online

  • Úterý 17:00 - 20:00
   (15.11. 29.11. 13.12. 10.1. 17.1. 24.1. 31.1. 7.2. 14.2. 21.2. 28.2. 7.3. 21.3. 28.3. 4.4. 18.4. 25.4. 9.5.)

  Lektoři na tomto kurzu

  Jonáš

  chemie
  Jonáš si vybral doučování chemie proto, že si myslí, že je základem úspěšného studia jakékoliv lékařské fakulty. Velmi rád se o svoje znalosti dělí s ostatními a to nejen na kurzu, ale i na vysoké škole, kde se kromě vlastního studia věnoval i výuce anatomie a nyní v rámci zaměstnání vyučuje neurologii.

  Zdeněk

  biologie
  Biologie Zdeňka baví už od základní školy a postupem času mu tak přirostla k srdci, že se od prváku na střední účastnil biologických olympiád. Během studia se taky setkal s praktickou mikrobiologií a biochemií a účastnil se různých mezinárodních projektů.

  Klára

  biologie
  Učení druhých Kláru bavilo už na gymplu. Na medicíně se však od angličtiny a matematiky přesunula ke své oblíbené biologii, která dává motivovaným středoškolákům ke studiu medicíny skvělý základ. Na molekulární úrovni lze pomocí biologie totiž v těle popsat téměř každý jev, a tak je důležité jejím základům dobře rozumět.

  Hodnocení studentů

  Miriam Šuranová

  Miriam Šuranová

  Ja by som sa chcela veľmi pekne poďakovať, prijímačky som robila druhy krát. Pred rokom som mala 53b (bio 14, chem 16, fyz 23). Tento rok som mala 103b!!! (bio 33, chem 39, fyz 31). Minuly rok som mala kurzy, ktoré boli nanič, už som to s kurzami tento rok ani nechcela skúšať, pretože mi to prišlo zbytočne. Som rada, že má pár ľudí, kt majú s vami skúsenosť, prehovorilo nech to skúsim. Chcela by som Vám venovat jedno obrovské ďakujem! Splnili ste mi sen♥️♥️

  Ctibor Bělohrad

  Ctibor Bělohrad

  Chtěl bych tímto poděkovat celému týmu Bmedic. Jste naprosto úžasný, že i při škole a práci jste vytvořili takhle dokonalou on-line školu. Nebýt vás, tak bych se nejen já, ale i mnoho dalších na medicínu nedostalo a za to vám patří velký dík! Rozhodně nelituji ani jedine koruny, kterou jsem do toho dal. Všechno skvěle zpracované, on-line hodiny měly smysl a člověk si z nich odnesl základ pro další studium z on-line kurzu! Fakt díky moc! Teď akorát nevím co dal. Bmedic už nebude, chtělo by to nějaký Bdoctor, takový průvodce studiem medicíny 😀 Všem moc děkuji a přeji, ať se daří!

  Paulína Karaffová

  Paulína Karaffová

  Najlepší kurz aký som si mohla vybrať, skvelá organizácia, super lektori veľmi pekné webové prostredie… veľmi mi pomáhalo opätovné prezeranie záznamov lekcií 110% Bol naozaj vidiet záujem všetkých lektorov a trpezlivosť Ďakujem.

  Terézia Kiabová

  Terézia Kiabová

  Páči sa mi, že Bmedic kurz je vytvorený študentmi medicíny, ktorí si prípravou sami prešli a tak presne vedia, na čo sa treba sústrediť. Ich materiály mi krásne priblížili rozsah učiva, ktoré je potrebné zvládnuť a kurzy s lektormi mi pomohli objasniť komplikované témy a nájsť odpovede na všetky moje otázky. Navyše sme sa s lektormi a študentmi navzájom motivovali, čo je počas učenia a prípravy jedna z kľúčových vecí. Moju prípravu hodnotím pozitívne, keďže sa mi podarilo úspešne zvládnuť všetky prijímačky. Samoštúdium je síce skutočne to najdôležitejšie, ale kurz ako tento vám pomôže zorganizovať sa, sústrediť sa na „essentials“ v tom množstve učiva, poriadne si na testíkoch precvičiť už naučené veci a zvládnuť aj ťažšie pochopiteľné kapitoly. ĎAKUJEM a určite len a len odporúčam!

  Často kladené otázky

  Jakým způsobem probíhá online lekce?

  Studenti se v daný čas připojí do virtuální třídy (přes platformu Zoom), kde se setkají s lektorem.

  Lektor má po celou dobu zapnutou kameru a během lekce využívá buď grafický tablet nebo Bmedic Lightboard, pomocí kterých vysvětluje učivo.

  Lektor má připravené otázky k procvičení a studenti mohou vybírat správné odpovědi pomocí ankety – zapojit se mohou všichni účastníci lekce.

  Studenti se mohou kdykoliv ptát na nejasnosti pomocí chatu nebo přímo zapnutím mikrofonu.

   

  Pro koho je kurz určen? Mediální soubory

  Tento kurz je určen primárně pro uchazeče o studium veterinárního lékařství, kteří se chtějí připravit efektivně na přijímací zkoušky.

  Online kurz s lektorem je skvělou možností pro všechny, kdo požadují vysokou kvalitu výuky a zároveň je pro ně problémové dojíždění do měst konání prezenčních kurzů.

  Je možné se na lekci podívat vícekrát?

  Ano! Ze všech lekcí, které probíhají online, pořizujeme záznamy. Tyto záznamy si můžete přehrát kolikrát budete chtít a to dokonce i zrychleně (nebo zpomaleně). Záznamy jsou k dispozici do konce školního roku, stejně jako ostatní studijní materiály.

  Studenti mají přístup také k záznamům lekcí z minulého školního roku, pokud by chtěli studovat některá témata dříve, než jsou zařazena v rozvrhu.

  Do kdy budu mít přístup ke studijním materiálům?

  Přístup ke studijním materiálům je nastaven vždy do konce školního roku (tedy do 30.6.).

  Pokud ale dojde k posunu přijímacích zkoušek z jakéhokoliv důvodu, prodloužíme všem studentům členství klidně i do 30.8. 🙂

   Nevíš si rady s výběrem kurzu?

   Napiš nám zprávu a my ti s výběrem rádi poradíme.