Uncategorized @cs

Dni otvorených dverí na českej LF 2020

Tak ako každý rok, aj teraz môžete január využiť na cestovanie po Českej republike a spoznávanie rôznych lekárskych fakúlt.

Každá z nich je niečím výnimočná, preto je najlepšie vidieť fakultu na vlastné oči a porozprávať sa so študentmi, ktorí na nej študujú.

Pri návšteve fakulty sa oplatí zistiť všetky informácie o prijímacom konaní a v prípade potreby si zakúpiť vzorové otázky, ktoré budú užitočné na prípravu.

Dni otvorených dverí na jednotlivých fakultách:

Masarykova univerzita, Brno: 18.1. a 22.1. Podrobnosti na

Univerzita Palackého, Olomouc: 18.1. Podrobnosti na

Lekárska fakulta Ostravskej univerzity, Ostrava: 24.1. a 25.1. Podrobnosti na

1. lekárska fakulta Univerzity Karlovej, Praha: 11.1. Podrobnosti na

2. lekárska fakulta Univerzity Karlovej, Praha: 18.1. Podrobnosti na

3. lekárska fakulta Univerzity Karlovej, Praha: 10.1. Podrobnosti na

Karlova univerzita, Plzeň: 30.1. Podrobnosti na

Univerzita Karlova, Hradec Králové: 11.1. Podrobnosti na

  Modelový test na LF zdarma

  Vyzkoušej si test z biologie, chemie a fyziky, ať víš, co tě může na přijímačkách potkat. K testu získáš také správné odpovědi ke všem otázkám.

  Další zajímavosti

  Lékařská fakulta Ostravské univerzity

  Lékařská fakulta Ostravské univerzity je nejmladší lékařskou fakultou v České republice. Ačkoliv se nachází ve třetím největším městě Česka, je fakultou nejmenší. A právě mládí a malá velikost jsou její největší výhody. Ostravská univerzita je moderní a zaměřuje se především na individuální přístup ke studentům. Tady nebudete pouze číslo, tady vás učitelé budou znát jménem! Fakulta je […]

  Bez parťáků se lékař neobejde – výběr z dalších zdravotnických oborů

  Pro širokou veřejnost je nejspíše typickým představitelem zdravotnictví „doktor(ka)“, správně řečeno lékař(ka). Byť mají lékaři velice pestrou škálu specializací a odborností, nemohli by v žádném případě fungovat bez dalších zdravotnických pracovníků, s nimiž spolupracují v péči o pacienty a klienty. V uplynulých týdnech proběhly na několika lékařských fakultách v České republice dny otevřených dveří, a i proto vám dnes přinášíme […]

  Více článků