Uncategorized @cs

Test z prijímacích skúšok na Lekársku fakultu MU Brno – 2018

Zostáva už len niekoľko dní do prijímacích skúšok a vy sa pýtate, ako čo najlepšie využiť zostávajúci čas?

Vyplňte test z minuloročných prijímacích skúšok (2018) na Lekársku fakultu Masarykovej univerzity v Brne. Hoci správne odpovede nie sú uvedené pri teste, naši lektori vypracovali bakalársky aj magisterský test a správne odpovede nájdete v článku!

Test (magisterský a bakalársky ) si môžete stiahnuť z webovej stránky fakulty – test_2018.

Prijímacia skúška z biológie trvá 50 minút, z fyziky 60 minút a z chémie tiež 60 minút. Odporúčame vám, aby ste doma dodržali rovnaký časový limit, ale musíte počítať s tým, že pri vstupnej skúške musíte všetky odpovede zaznamenať do záznamového hárku (to môže trvať 5 až 10 minút).

Po dokončení si skontrolujte svoje odpovede:

1) Bakalárske tituly

2) Magisterské tituly

Koľko bodov sa vám podarilo získať? 🙂

Svoje skóre môžete porovnať so skóre posledného prijatého uchádzača v každom študijnom odbore – TU.

Chcete vyskúšať ďalšie testy pre iné fakulty ?

Pozrite si našu ponuku modelových vstupov. Online a denné termíny pre lekárske fakulty nájdete TU.

  Modelový test na LF zdarma

  Vyzkoušej si test z biologie, chemie a fyziky, ať víš, co tě může na přijímačkách potkat. K testu získáš také správné odpovědi ke všem otázkám.

  Další zajímavosti

  Lékařská fakulta Ostravské univerzity

  Lékařská fakulta Ostravské univerzity je nejmladší lékařskou fakultou v České republice. Ačkoliv se nachází ve třetím největším městě Česka, je fakultou nejmenší. A právě mládí a malá velikost jsou její největší výhody. Ostravská univerzita je moderní a zaměřuje se především na individuální přístup ke studentům. Tady nebudete pouze číslo, tady vás učitelé budou znát jménem! Fakulta je […]

  Bez parťáků se lékař neobejde – výběr z dalších zdravotnických oborů

  Pro širokou veřejnost je nejspíše typickým představitelem zdravotnictví „doktor(ka)“, správně řečeno lékař(ka). Byť mají lékaři velice pestrou škálu specializací a odborností, nemohli by v žádném případě fungovat bez dalších zdravotnických pracovníků, s nimiž spolupracují v péči o pacienty a klienty. V uplynulých týdnech proběhly na několika lékařských fakultách v České republice dny otevřených dveří, a i proto vám dnes přinášíme […]

  Více článků