Studium LF
Medicína = žádný sociální život?
Věta, kterou vyslechne minimálně jednou za život každý student cílící na medicínu. „Uvědomuješ si, že celých 5 či 6 let budeš žít jen pro školu?“ nebo ,,Jsi ochotna sedět každý den nad knížkami a nikdy nezažít radost vysokoškolského párty života?“ byly…
Studium LF
Prvák na zubním lékařství aneb trochu optimismu po dobojované bitvě
Když si vybavím matné vzpomínky na prvák na medicíně, sama upřímně nevím, jestli mám ronit slzy, nebo se jen nostalgicky pousmát. Za ten rok, který se zdál jako věčnost a zároveň utekl jako voda, jsem stihla vystřídat kvantum osobností, vyronit nemalé…