RozhovoryŽivot po škole
Rozhovor s Barborou Šebeš (nejen) o jejím blogu Tvorím srdcom
MUDr. Barbora Šebeš je čerstvá absolventka Lékařské fakulty MU v Brně, mladá patoložka a zároveň autorka blogu Tvorím srdcom. O její profesi, životě, tématech, která v blogu najdete i o její knize Zápisky jednej medičky, jsme se rozhodli udělat rozhovor, který si zde nyní můžete přečíst.…
RozhovoryŽivot po škole
Rozhovor s mladým lékařem – MUDr. Emil Havránek
Přečtěte si rozhovor s mladým lékařem Emilem o tom, jaké bylo jeho studium na LF, jaký byl přechod ze školy do praxe a o práci ve fakultní nemocnici! S Emilem si povídala naše lektorka Hana Malcová. 🙂