Čekají tě přijímačky už nyní v červnu 2024? Podívej se na náš Intenzivní online kurz 3.6. - 7.6. 2024

Online přípravný kurz – samostudium (2021)

Vyber si

Doplnit text doplnit text nadpis

Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum. Doplnit text doplnit text lorem ipsum

MODELOVE_PRIMACKY_IKONA_BARVA
Kompletní studijní materiály
Přístup do konce školního roku
Vysvětlení od mediků
Lekce probíhají online
Výuka odkudkoliv chceš
Cena od 2 790 Kč

Náplň kurzu online samostudium

Základem našeho kurzu je probírání jednotlivých témat z biologie, chemie a fyziky. K dispozici je přes 3000 otázek včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

U jednotlivých témat ukazujeme jejich využití v medicíně. Klademe si za cíl, aby informace, které na kurzu učíme, měly přesah i do Tvého pozdějšího studia. Ke studiu a domácí přípravě jsme pro Tebe vytvořili naše vlastní studijní materiály, které zahrnují vše, co je potřeba k úspěšnému složení přijímacího řízení na jakékoli lékařské fakultě v Česku.

Chemie 40 lekcí
Biologie 28 lekcí
Fyzika 40 lekcí

Záznamy online lekcí

K balíčku PLUS získáš navíc více než 90 hodin videa z lekcí biologie, chemie a fyziky, kde naši lektoři vysvětlují témata důležitá k přijímacím zkouškám.

Zkušení lektoři studující medicínu

V Bmedic si lektory pečlivě vybíráme. Na výuce a přípravě studijních materiálů se podílí motivovaní lektoři z řad nejlepších studentů a absolventů lékařských fakult po celé ČR.

Kompletní studijní materiály

Studijní materiály z chemie, fyziky a biologie zahrnují texty, obrázky a výuková videa – vše v rozsahu na přijímací zkoušky na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku.

Inteligentní procvičování učiva

K dispozici je přes 3000 otázek včetně vysvětlení správných odpovědí. Pro lepší zapamatování učiva jsme vytvořili také Quizlet opakovací kartičky.

Závěrečné Modelové přijímačky

Součástí kurzu v balíčku PLUS jsou Modelové přijímačky, kde si vyzkoušíš styl testu i atmosféru přijímacího řízení. Samozřejmostí je vysvětlení správných odpovědí od lektorů a porovnání výsledků s ostatními.

Facebook skupina pro dotazy

Pokud při studiu narazíš na nejasnosti, můžeš cokoliv zkonzultovat s lektory nebo ostatními účastníky absolventy našich kurzů v soukromé skupině na Facebooku.

Vyber si svůj kurz

Online samostudium

Nějaký text, ale nemusí být.

Balíček START

Nákupem balíčku získáš přístup ke všem materiálům z přípravného kurzu na přijímačky z roku 2022. Členství do 30.6.2022

  • Studijní materiály z biologie, fyziky a chemie
  •  Otázky k procvičování
2 790 Kč

Balíček PLUS

Vše z balíčku START + navíc:

  •  Záznamy online lekcí (> 90 h videa)
  • Účast na Modelových přijímačkách
  •  FB skupina pro dotazy
4 790 Kč
Nebo si vyber

Jednotlivé předměty

vysvětlit balíčky PLUS a START (co je obsahem?)

Biologie START

1 490 Kč

Chemie START

1 490 Kč

Fyzika START

1 490 Kč

Hodnocení studentů

Barbora Novotná

Barbora Novotná

Skvělá investice, která se opravdu vyplatí. Díky kurzu Bmedic jsem měla k dispozici skvělé materiály pro přijímací zkoušky především na LF v Brně (ale vyhověly například i na přijímačkách v Olomouci) naprosto ideální. Všichni lektoři jsou opravdu milí, ochotní se vším pomoct a všechno vysvětlit. Nebojím se říct, že kurzu vděčím za přijetí na lékařskou fakultu a všem vřele doporučuji, vážně to stojí za to

Lea Galová

Lea Galová

Obdivuhodná idea pomôcť študentom majúcim sny, ktoré sa zdajú byť nad ich sily! Od ľudskosti lektorov cez ich enormný intelekt po materiály, (video)hodiny, priebežné testovania, modelové prijímačky a osobité rozhodnutie byť tu pre nás vždy, keď im pokladáme všemožné i nemožné otázky. A ich neustála snaha pripraviť nás na všetko, čo by mohlo prísť ( a príde ) skĺbená s rozpravou zaujímavostí z každej oblasti, ktoré slúžia k nášmu osobnému rozvoju, zakaždým s pozitívnym naladením, robia Bmedic jedinečným Bmedicom! Každý, kto sa sami seba pýtate či, máte moje najväčšie odporúčanie!!

Tereza Mezníková

Tereza Mezníková

Kurzy od B-medic mohu jedině doporučit. Mají skvěle zpracované materiály. A velice oceňuji přijímací zkoušky nanečisto. Lektoři odvádějí skvělou práci. Děkuji!

Mohlo by tě zajímat

Detailní srovnání online kurzů

*Lze zakoupit i jednotlivé předměty samostatně
**Záznam živé lekce ve virtuální třídě
Online samostudium START*Online samostudium
PLUS*
Online kurz s lektorem
Studijní materiály z fyziky, biologie a chemieANOANOANO
Videa zaměřená na důležitá témataANOANOANO
Inteligentní procvičování modelových otázekANOANOANO
Pravidelné online lekce ve virtuální třídě (108 lekcí)NENEANO
Záznamy online lekcí (90+ hodin videa)**NEANOANO
Účast na modelových přijímačkách se slevou 50%NEANOANO
Přístup k diskuznímu chatuANOANOANO
Opakovací kartičky QuizletANOANOANO
Seznam nezbytných vzorců na LF z Chemie a FyzikyANOANOANO
Více informacíVíce informacíVíce informací
Cena4 390 Kč6 890Kč9 390 Kč

Často kladené otázky

Je možné, že kurz bude zrušen kvůli Covid-19?

Kurz nezrušíme – v případě, že epidemiologická situace omezí pořádání prezenčních kurzů i v příštím školním roce, jsme připraveni na nezbytně dlouhou dobu přejít na distanční formu výuky pro všechny skupiny prezenčních kurzů. Všichni naši lektoři jsou vybaveni grafickými tablety a jsou zaškoleni tak, aby dokázali vést i online výuku v nejvyšší možné kvalitě.

Naši výuku je možné konat prezenčně, pokud bude systém PES na úrovni 2.

Pro koho je kurz určen?

Náš kurz je určen primárně pro uchazeče o studium všeobecného nebo zubního lékařství, kteří se chtějí připravit efektivně na přijímací zkoušky, informace z kurzu jsou využitelné při přijímacích zkouškách na všech lékařských fakultách v ČR. Našimi studenty jsou pravidelně také uchazeči o studium bakalářských oborů na lékařské fakultě a uchazeči o studium farmacie a veterinárního lékařství.

    Nevíš si rady s výběrem kurzu?

    Napiš nám zprávu a my ti s výběrem rádi poradíme.