Čekají tě přijímačky už nyní v červnu 2024? Podívej se na náš Intenzivní online kurz 3.6. - 7.6. 2024

Soukromé lekce s lektorem

Vyber si

  Potřebuješ výuku nad rámec kurzu?

  Pro naše studenty nabízíme v případě zájmu možnost individuálních lekcí s lektorem. Při těchto soukromých hodinách se můžeme zaměřit na tebou vybranou tématiku a můžeš si nechat dovysvětlit vše co ti není jasné a nebo co tě zajímá nad rámec našich kurzů.

  Lekce probíhají individuálně na základě domluvy mezi lektorem a studentem – můžete si tak zvolit čas, délku i formu konání (prezenčně či online).

  1 lekce = 60 minut
  Termín je na domluvě
  Jen ty a lektor
  Možnost výuky online
  Zařídíme klidné místo pro výuku
  Od 600 Kč

  Náplň soukromých lekcí

  Na soukromé lekci si můžeš vybrat jakou problematiku budete s lektorem probírat. Na jedné lekci, která trvá 60 minut, můžete probrat chemii a na další třeba fyziku. Záleží jen na tobě, jak se s lektorem domluvíš – může s tebou projít teorii nebo třeba modelové otázky na tvou vysněnou fakultu.

  Také můžete mít lekci společně s kamarádem ve dvou – jen vy dva a lektor.

  Jak postupovat, když mám zájem?
  Můžeš oslovit kteréhokoli z našich lektorů, že bys měl zájem o soukromou lekci nebo stačí vyplnit kontaktní formulář níže a my ti volného lektora najdeme. Určitě je potřeba uvést o jaký předmět a jakou látku máš zájem. Dále se pak domluvíme o kolik lekcí budeš mít zájem a pošleme ti podklady pro platbu. Po zaplacení se již jen domluvíš s přiděleným lektorem na termínu výuky.

  Chemie
  Biologie
  Fyzika

  Naši lektoři

  Samuel

  fyzika
  Samo je zkoumavý typ, zabývající se otázkami, které jiné běžně jen tak nenapadnou a fyzika mu častokrát nabídla náhled na to, jak se mnohé věci kolem nás ve skutečnosti dějí. Proto mu fyzika byla nejbližší ze všech předmětů.

  Michaela

  chemie
  Chemie ji odjakživa bavila, což se projevilo zvláště na střední škole, kdy její pravidelnou činností bylo vysvětlování nepochopeného učiva svým spolužákům před hodinami. Na kurzech Bmedic se její záliba ještě více prohloubila a zatoužila po tom, aby i ona mohla předat dalším studentům to, co se dostalo jí - skvělý vzdělávací přístup.

  Anežka

  biologie
  Biologii, jakožto vědu o všem živém, měla ráda odjakživa. Tato záliba byla hlavním důvodem, proč se rozhodla studovat přírodovědné lyceum. Medicínu si vybrala pro studium plné zajímavých informací, jehož součástí je také práce s lidmi.

  Cena za soukromé lekce 60 minut

  Do poznámky k objednávce (v košíku) nám prosím napište o který předmět byste měli zájem a s jakým lektorem byste rádi lekce měli (také zdali jste již spolu domluveni). Také nám prosím napište, o jakou látku byste měli zájem.

  Soukromá lekce pro 1 osobu

  Prezenčně nebo online
  700 Kč

  Soukromá lekce pro 2 osoby

  Prezenčně nebo online
  800 Kč