lektor fyziky Hamid

fyzika

Hamid Afzaly

2. ročník LF UP Olomouc

Hamid má kořeny ze středního východu, ale celý život žije na Slovensku. Na střední škole měl fantastické učitele fyziky, díky kterým si oblíbil fyziku natolik, že pak váhal mezi studiem medicíny a fyziky. Rozhodl se nakonec pro medicínu a v Bmedic se může věnovat i své oblíbené fyzice.

Věří, že v jednoduchosti je krása a tak se snaží fyziku i vysvětlovat. Pomáhat studentům ho naplňuje a rád se jim věnuje.

Mimo jiné už několik let hraje florbal, baví ho i šachy a rád zajde s přáteli do kina. Pokud si chce zlepšit náladu, tak si pustí Mr. Beana nebo Laurel&Hardy. Rád dává svému mozku zabrat a proto se mu také podařilo složit Rubikovu kostku se zavřenýma očima, naučit π číslo na 50 desetinných míst a ve své nejlepší kondici si dokázal zapamatovat i pořadí všech žolíkových karet v balíčku.

Nic z toho mu ale nedělá takovou radost jako čas strávený s rodinou a jeho blízkými. Studium medicíny je pro něj náročné, ale Hamid rád přijímá výzvy a čas strávený studováním nelituje.

Kurzy lektora

  • Praha
  • Brno
  • Olomouc
  • Bratislava

Celoroční přípravný kurz na přijímačky (Olomouc)

Zjistit více

Další lektoři

Zuzana

chemie
Zuzka odmalička měla blízko k medicíně, vždy ji fascinovalo jak funguje lidské tělo a věděla, že to je něco, čím se chce v budoucnu zabývat. Na gymnáziu kromě lásky k chemii byla také součástí debatního týmu. Kromě medicíny chtěla vždy i učit, protože ráda předává znalosti ať už svým kamarádům nebo mladším sourozencům.

Zdeněk

biologie
Biologie Zdeňka baví už od základní školy a postupem času mu tak přirostla k srdci, že se od prváku na střední účastnil biologických olympiád. Během studia se taky setkal s praktickou mikrobiologií a biochemií a účastnil se různých mezinárodních projektů.

Vít

chemie
Vítek se věnuje výuce chemie, která je jeho oblíbeným předmětem od střední školy, dvakrát se probojoval do národního kola SOČ. A protože ho studium medicíny bavilo, rád by pomohl i ostatním se na ni přes přijímací zkoušky dostat.

Vincent

chemie
Pozice lektora v Bmedic dává Vincentovi možnost vyjít ze své komfortní zóny a učit se dovednostem, které se mu v jeho budoucí praxi budou hodit. Vždyť každý dobrý lékař je tak trochu i učitelem a mentorem svých pacientů.

Viktor

chemie
Studium chemie je podle Viktora pro budoucí lékaře důležité také po přijímacích zkouškách, protože pochopení něčeho tak neuvěřitelně komplexního jako je lidské tělo se neobejde bez znalosti molekul, které tělo tvoří a určují jeho fungování.

Veronika

biologie
Verča studovala osmileté gymnázium a biologie byla vždy její nejoblíbenější předmět. Často, a hlavně ráda pomáhala svým spolužákům a kamarádům se zvládáním biologie, chemie a někdy i dalších předmětů. Se stejnou radostí teď pomáhá maturantům se zvládnutím přijímaček na lékařské fakulty.
Všichni lektoři