Zajímavosti

Jsme na Gaudeamu 2021!

Ve dnech od 23. do 26. listopadu 2021 nás můžete zastihnout na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudemus Brno. Přijďte se za námi podívat, popovídat s lektory a také potkat naši zakladatelku Lucku.

Co je Gaudeamus?

Gaudeamus je největší veletrh vzdělávání v České republice, koná se každoročně v Praze a v Brně. Na Gaudeamu naleznete širokou paletu univerzit a vysokých škol nejen z České a Slovenské republiky. V minulých letech navštívilo veletrh přes 30 000 studentů, kteří mohli navštívit až 400 různých vystavovatelů.

Kde nás najdete?

Po celou dobu veletrhu jsme ve stánku číslo 62, který se nachází v jižní části haly V na Brněnském výstavišti. Přímo naproti nám má nepřehlédnutelný stánek Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, od nich je to k nám jen pár kroků!

Co pro vás máme?

Naši lektoři si pro vás připravili spoustu informací o všech nabízených kurzech a možnostech studia lékařských fakult v ČR, máme pro vás malou brožurku s přehledem důležitých termínů pro letošní přijímačky, vzorový test s modelovými otázkami z přijímaček a nechybí ani propisky.

A pokud už našimi studenty jste nebo jste kurzy absolvovali v uplynulých letech, rozhodně přijďte také. Rádi se s vámi uvidíme a pobavíme i o jiných věcech, než probíráme na kurzu. 🙂

  Modelový test na LF zdarma

  Vyzkoušej si test z biologie, chemie a fyziky, ať víš, co tě může na přijímačkách potkat. K testu získáš také správné odpovědi ke všem otázkám.

  Další zajímavosti

  Byt, nebo koleje?

  Nájsť si dobré bývanie na výške vie byť celkom zapeklitá záležitosť. Jeden človek vám povie, aké úžasné je bývanie na kolejích, a ďalší zasa, že by za nič na svete nevymenil svoj byt. Aké sú teda výhody a nevýhody bývania na byte a na koleji? KolejeKoleje sú obecne medzi študentami veľmi populárne. Je tam veľa […]

  Neúspěchem nic nekončí

  Občas se každému z nás v životě něco nepovede. Ztratíme klíče, spálíme jídlo, zapomeneme na důležitý úkol nebo nezvládneme nějakou zkoušku. Neúspěch je prakticky vždy demotivující a je podstatné se s ním vyrovnat, zjistit, proč k němu došlo, ale především – posunout se dál. Chybami se člověk učí a neúspěch u přijímacích zkoušek rozhodně nepatří […]

  Více článků