Zajímavosti

Jsme na Gaudeamu 2021!

Ve dnech od 23. do 26. listopadu 2021 nás můžete zastihnout na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudemus Brno. Přijďte se za námi podívat, popovídat s lektory a také potkat naši zakladatelku Lucku.

Co je Gaudeamus?

Gaudeamus je největší veletrh vzdělávání v České republice, koná se každoročně v Praze a v Brně. Na Gaudeamu naleznete širokou paletu univerzit a vysokých škol nejen z České a Slovenské republiky. V minulých letech navštívilo veletrh přes 30 000 studentů, kteří mohli navštívit až 400 různých vystavovatelů.

Kde nás najdete?

Po celou dobu veletrhu jsme ve stánku číslo 62, který se nachází v jižní části haly V na Brněnském výstavišti. Přímo naproti nám má nepřehlédnutelný stánek Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, od nich je to k nám jen pár kroků!

Co pro vás máme?

Naši lektoři si pro vás připravili spoustu informací o všech nabízených kurzech a možnostech studia lékařských fakult v ČR, máme pro vás malou brožurku s přehledem důležitých termínů pro letošní přijímačky, vzorový test s modelovými otázkami z přijímaček a nechybí ani propisky.

A pokud už našimi studenty jste nebo jste kurzy absolvovali v uplynulých letech, rozhodně přijďte také. Rádi se s vámi uvidíme a pobavíme i o jiných věcech, než probíráme na kurzu. 🙂

  Modelový test na LF zdarma

  Vyzkoušej si test z biologie, chemie a fyziky, ať víš, co tě může na přijímačkách potkat. K testu získáš také správné odpovědi ke všem otázkám.

  Další zajímavosti

  Život a štúdium slovenského medika v Česku

  Prvý ročník. Prvá prednáška. Vstúpiš do zaplnenej auly a podarí sa ti obsadiť jedno z posledných miest. Namotivovaný nájsť si nových kamarátov v novej škole sa začneš baviť s dievčaťom sediacim vedľa teba a ajhľa – Slovenka. Pravdepodobnosť takéhoto scenára je v Brne okolo 30 %, v Prahe iba zľahka menej. Keď sa nasťahuješ v Brne na internát, Čechov na chodbe s tridsiatimi ľuďmi […]

  Přijímací zkoušky 2023

  I když ještě nejsou úplně na dohled, už se skrývají těsně za obzorem. Něco přes půl roku dělí studenty od přijímaček na lékařské fakulty v Česku i na Slovensku. Je proto na místě shrnout si podstatné informace, které se jich týkají, abyste si mohli lépe vybrat nebo aby náhodou nedošlo k nějakému formálnímu omylu, jenž by vám […]

  Více článků