Zajímavosti

Jsme na Gaudeamu 2021!

Ve dnech od 23. do 26. listopadu 2021 nás můžete zastihnout na evropském veletrhu pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudemus Brno. Přijďte se za námi podívat, popovídat s lektory a také potkat naši zakladatelku Lucku.

Co je Gaudeamus?

Gaudeamus je největší veletrh vzdělávání v České republice, koná se každoročně v Praze a v Brně. Na Gaudeamu naleznete širokou paletu univerzit a vysokých škol nejen z České a Slovenské republiky. V minulých letech navštívilo veletrh přes 30 000 studentů, kteří mohli navštívit až 400 různých vystavovatelů.

Kde nás najdete?

Po celou dobu veletrhu jsme ve stánku číslo 62, který se nachází v jižní části haly V na Brněnském výstavišti. Přímo naproti nám má nepřehlédnutelný stánek Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, od nich je to k nám jen pár kroků!

Co pro vás máme?

Naši lektoři si pro vás připravili spoustu informací o všech nabízených kurzech a možnostech studia lékařských fakult v ČR, máme pro vás malou brožurku s přehledem důležitých termínů pro letošní přijímačky, vzorový test s modelovými otázkami z přijímaček a nechybí ani propisky.

A pokud už našimi studenty jste nebo jste kurzy absolvovali v uplynulých letech, rozhodně přijďte také. Rádi se s vámi uvidíme a pobavíme i o jiných věcech, než probíráme na kurzu. 🙂

  Modelový test na LF zdarma

  Vyzkoušej si test z biologie, chemie a fyziky, ať víš, co tě může na přijímačkách potkat. K testu získáš také správné odpovědi ke všem otázkám.


  Další zajímavosti

  Je důležité mít všechny zkoušky na A?

  Mnohí z nás už od základnej školy vynikali v učení. Posielali nás na rôzne olympiády a súťaže, kde sme mohli ukázať, akí dobrí naozaj sme. Rodičia na nás boli pyšní, učitelia nám vraveli, ako ďaleko to raz dotiahneme. Možno aj to čiastočne prispelo k myšlienke, že by sa z nás raz mohli stať úspešní študenti na vysokej škole. Ako […]

  Medicína = žiaden sociálny život?

  Veta, ktorú si vypočuje minimálne raz za život každý študent cieliaci na medicínu. „Uvedomuješ si, že celých 5 či 6 rokov budeš žiť len pre školu?“ alebo ,,Si ochotná sedieť každý deň nad knižkami a nikdy nezažiť radosť vysokoškolského párty života?“ boli vety, ktoré sa každodenne opakovali z okolia mojich blízkych i od úplne neznámych ľudí. Paradoxne, hlavne […]

  Více článků