lektorka biologie Kristýna

biologie

Kristýna Šťastná

2. ročníku zubního lékařství na UK v Plzni

Kristýna vždy chtěla být člověk, co bude ostatní motivovat, podporovat a pomáhat jim dosáhnout jejich cíle. Prvotně se chtěla vydat na dráhu učitele, ale nakonec se rozhodla zvolit náročnější cestu zubního lékařství. I Kristýna se snaží plnit svoje sny, a proto se rozhodla být lektorem.

Je člověk, co rád poznává nová místa, učí se nejrůznějším věcem a získává nové dovednosti na zajímavych workshopech, které ji přináší členství ve sdružení studentů stomatologie. Je aktivním členem, což ji možnilo podílet se mimo jiné na grafických projektech a kongresech.

Volný čas ráda věnuje rodině a blízkým přátelům, na které přes náročné studium nezbývá tolik času.

Kurzy lektora

  • Praha
  • Brno
  • Olomouc
  • Bratislava
  • Ostrava
  • Plzeň

Celoroční přípravný kurz na přijímačky (Plzeň)

Zjistit více

Další lektoři

Tatiana

fyzika
Poslední dva roky byl Tánin život opravdu bláznivý: při studiu medicíny si dodělávala bakaláře z fyziky. Ačkoliv dnes vidí svoji budoucnost výhradně v medicíně, ráda by se o své nabyté znalosti podělila s ostatními.

David

fyzika
Pro Davida dlouho nebyla fyzika předmětem číslo jedna, na gymnáziu se totiž zajímal zejména o chemii. Během svého studia však narazil na bod, kdy k pochopení chemie byla třeba větší znalost fyziky. Rád by tak pomohl ostatním, aby se taktéž nebáli být zvídaví a neměli fyziku jako svého strašáka.

Tobiáš

fyzika
Fyzika byla pro Tobiho už na gymplu oblíbeným předmětem, který mu šel a bavil ho, jelikož nám nejen přibližuje pochody, které v našem těle probíhají, ale zároveň nám pomáhá lépe chápat vnímání našeho vesmíru a tím vlastně celého našeho světa a reality, jako celku.

Michaela

chemie
Zájem o lidské tělo mě provází již od malička. Nejvíce mě fascinuje, jak jsou veškeré jeho funkce promyšlené a propojené, proto mě již na gymnáziu nadchla chemie a nejvíce výuka metabolismů, která mi vždy poskytne odpověď i na tu nejvíce titěrnou otázku.

Tereza

chemie
Terezin oblíbený předmět byla od začátku střední školy chemie. Proto se od prvního ročníku až do konce střední rozhodla aktivně věnovat olympiádám, které byly klíčem po pochopení souvislostí.

Vítek

chemie
Vítka chemie provází od základní školy, kdy poprvé vyplnil chemickou olympiádu až dodnes. Za dva krátké roky na základní škole stihl získat 5. místo v celostátním kole soutěže Mladý chemik.
Všichni lektoři