lektor chemie Vít

MUDr. Vít Všianský
chemie

MUDr. Vít Všianský

neurologie - FNUSA Brno

Vítek pochází z Brna, kde také navštěvoval gymnázium.

Vítek se věnuje výuce chemie, která je jeho oblíbeným předmětem od střední školy. Dvakrát se probojoval do národního kola SOČ s pracemi zabývajícími se supramolekulární chemií a modelováním proteinových struktur. Pravidelně se také účastnil chemických olympiád, v roce 2014 se dostal do celostátního kola.

Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně dokončil v roce 2021, a to v programu s rozšířenou vědeckou přípravou (P-PooL). A protože ho studium vždy bavilo, rád by pomohl i ostatním se na ni přes přijímací zkoušky dostat.

Za nejlepší odreagování od medicíny považuje jakýkoliv sport, nejlépe lezení na stěně nebo vzpírání. Když si najde večer volnou chvíli, rád čte kvalitní knihy, třeba Kafku.

Kurzy lektora

  • Brno a Olomouc
  • Praha

Online přípravný kurz s lektorem (Brno a Olomouc)

Zjistit více

Další lektoři

Zuzana

chemie
Zuzka odmalička měla blízko k medicíně, vždy ji fascinovalo jak funguje lidské tělo a věděla, že to je něco, čím se chce v budoucnu zabývat. Na gymnáziu kromě lásky k chemii byla také součástí debatního týmu. Kromě medicíny chtěla vždy i učit, protože ráda předává znalosti ať už svým kamarádům nebo mladším sourozencům.

Zdeněk

biologie
Biologie Zdeňka baví už od základní školy a postupem času mu tak přirostla k srdci, že se od prváku na střední účastnil biologických olympiád. Během studia se taky setkal s praktickou mikrobiologií a biochemií a účastnil se různých mezinárodních projektů.

Vincent

chemie
Pozice lektora v Bmedic dává Vincentovi možnost vyjít ze své komfortní zóny a učit se dovednostem, které se mu v jeho budoucí praxi budou hodit. Vždyť každý dobrý lékař je tak trochu i učitelem a mentorem svých pacientů.

Viktor

chemie
Studium chemie je podle Viktora pro budoucí lékaře důležité také po přijímacích zkouškách, protože pochopení něčeho tak neuvěřitelně komplexního jako je lidské tělo se neobejde bez znalosti molekul, které tělo tvoří a určují jeho fungování.

Veronika

biologie
Verča studovala osmileté gymnázium a biologie byla vždy její nejoblíbenější předmět. Často, a hlavně ráda pomáhala svým spolužákům a kamarádům se zvládáním biologie, chemie a někdy i dalších předmětů. Se stejnou radostí teď pomáhá maturantům se zvládnutím přijímaček na lékařské fakulty.

Tomáš

fyzika
Fyzika vždy patřila mezi Tomášovy nejoblíbenější předměty. Je přesvědčen, že pochopením některých základních fyzikálních principů si člověk velice usnadní studium v ostatních přírodovědných disciplínách včetně medicíny.
Všichni lektoři