Zajímavosti

Setkejte se s námi na Gaudeamu 2023!

Ve dnech 24. až 26. ledna 2023 se uskuteční již 15. ročník proslulého veletrhu škol a vzdělání Gaudeamus. I Bmedic bude mít mezi dalšími 300 vystavovateli z tuzemska i ze zahraničí svůj stánek, kde se s našimi lektory budete moct potkat a zeptat se na cokoliv nejen ohledně příprav na přijímací zkoušky, ale i na průběh studia na vysoké škole.

Na místě budou lektoři, kteří v současné době studují některou z desíti lékařských fakult v České republice, a tudíž nejlépe vědí, co je vše zapotřebí k úspěšnému zvládnutí přijímacího řízení na dané fakulty. Zároveň se také můžete potkat s některými z našich zakladatelů – ti již náročné studium mají za sebou, takže se s vámi budou moct podělit o rozmanité zkušenosti, které na vysoké škole získali. Událost začíná 24. ledna již v 8:00 na veletržním výstavišti PVA Expo Praha v Praze-Letňanech, náš stánek naleznete na mapě pod číslem 20.

Pro aktuální informace ohledně veletrhu prosím navštivte webové stránky veletrhu.

Těšíme se na vás.

  Modelový test na LF zdarma

  Vyzkoušej si test z biologie, chemie a fyziky, ať víš, co tě může na přijímačkách potkat. K testu získáš také správné odpovědi ke všem otázkám.

  Další zajímavosti

  Lékařská fakulta Ostravské univerzity

  Lékařská fakulta Ostravské univerzity je nejmladší lékařskou fakultou v České republice. Ačkoliv se nachází ve třetím největším městě Česka, je fakultou nejmenší. A právě mládí a malá velikost jsou její největší výhody. Ostravská univerzita je moderní a zaměřuje se především na individuální přístup ke studentům. Tady nebudete pouze číslo, tady vás učitelé budou znát jménem! Fakulta je […]

  Bez parťáků se lékař neobejde – výběr z dalších zdravotnických oborů

  Pro širokou veřejnost je nejspíše typickým představitelem zdravotnictví „doktor(ka)“, správně řečeno lékař(ka). Byť mají lékaři velice pestrou škálu specializací a odborností, nemohli by v žádném případě fungovat bez dalších zdravotnických pracovníků, s nimiž spolupracují v péči o pacienty a klienty. V uplynulých týdnech proběhly na několika lékařských fakultách v České republice dny otevřených dveří, a i proto vám dnes přinášíme […]

  Více článků