Čekají tě přijímačky už nyní v červnu 2024? Podívej se na náš Intenzivní online kurz 3.6. - 7.6. 2024

lektor biologie Zdeněk

biologie

Zdeněk Krejčí

6. ročník LF MU

Zdeňka bavila biologie už od základní školy a na gymnáziu díky svým skvělým učitelům přírodních věd pochopil, že to je to pravé ořechové.

Biologie mu tak přirostla k srdci, že se už od prváku (s menším i větším úspěchem) účastnil biologických olympiád. Během studia se taky setkal s praktickou mikrobiologií a biochemií a účastnil se různých mezinárodních projektů.

Ve čtvrťáku ale přišla krize. Zdeněk měl podaných 10 přihlášek, nevěděl, jakým směrem se vydat, na stole bylo dokonce i studium politologie. Medicína to ale díky svému kouzlu a prestiži vyhrála na plné čáře. Kdybyste se Zdeňka nyní zeptali, jestli by cokoliv na svém rozhodnutí změnil, tak nejprve uslyšíte pár klasických medických poznámek o tom, jak to stojí a bude stát za starou bačkoru, ale potom zjistíte, že je vlastně moc spokojený a neměnil by vůbec nic.

V budoucnu, poté co předá vedení biologie v Bmedicu svým mladším kolegům, by se rád věnoval otorinolaryngologii, která ho nadchla natolik, že svůj volný čas tráví na klinice a snaží se pochytit všechno možné, co by se mu v budoucnu mohlo hodit.

Mimo medicínu se věnuje bytovému designu, případně vyráží do přírody na brusle či si zaplavat.

Kurzy lektora

 • Veterinární lékařství

Online přípravný kurz s lektorem (Veterina)

Zjistit více
 • Farmacie

Online přípravný kurz s lektorem (Farmacie)

Zjistit více
 • Všeobecné ošetřovatelství

Online kurz pro Všeobecné ošetřovatelství – biologie + somatologie

Zjistit více
 • Bakalářské obory

Online kurz pro bakaláře – biologie + chemie

Zjistit více
 • Všeobecné a zubní lék.
 • Fyzioterapie
 • Embryologie

Jarní online kurz 2024 (Praha)

Zjistit více
 • Všeobecné a zubní lék.
 • Fyzioterapie
 • Embryologie

Online kurz na lékařské fakulty s lektorem (Praha)

Zjistit více
 • LF Brno a LF Olomouc
 • LF Praha

Online kurz na lékařské fakulty s lektorem (Brno a Olomouc)

Zjistit více

Další lektoři

Stanislav

fyzika
Standu fyzika zajímala už od dětství. Bavilo ho si propojovat každodenní situace s fyzikálními jevy a zákony. Touto hravou formou by rád fyziku přiblížil i těm, kteří ji nemají úplně v lásce. Propojováním si souvislosti klade důraz na to, aby se fyzice hlavně rozumělo, a nebyla jen o memorování vzorců a zákonů nazpaměť.

Vojta

fyzika
Vojtu vždy fascinoval svět kolem nás a každého by rád přesvědčil, že rovnice jsou jediný způsob, jak některá jeho tajemství poznat. Přestože jeho vlastní zájem o medicínu nakonec předčila fyzika, chtěl by ostatním pomoci dosáhnout svých cílů prostřednictvím toho, čemu rozumí nejlépe. V současné době se sice věnuje studiu matematické fyziky se zaměřením na kvantovou optiku na Univerzitě Palackého v Olomouci, avšak v minulosti byl třeba členem Mládeže ČČK, k lékařství tedy nikdy neměl daleko.

Terézia

biologie
Terku biologie zajímala vždy. Už jako úplně malá se učila pojmenovávat květiny a stromy, které rostly okolo. Svůj první mikroskop dostala už jako jedenáctiletá a vždy byla tak trochu šprt. Původně chtěla být veterinářkou, ale v posledním ročníku na gymnáziu se to změnilo, přihlásila se na medicínu a svého rozhodnutí absolutně nelituje.

Adrián

chemie
Adrián studoval rok fyzioterapii v Brně, ale nakonec se rozhodl pro změnu oboru a nyní studuje zubní lékařství. Během dvojnásobného absolvování Bmedic kurzu zjistil, že přípravu na přijímačky není dobré podceňovat a rozhodl se pomáhat s přípravou budoucím medikům.

Sára

chemie
Chemie začala Sáru fascinovat v prváku na gymnáziu a to díky obecné chemii. Od té doby ji vnímá jako vědu plnou souvislostí a to je to hlavní, co by chtěla svým studentům na lekcích předat. Věří totiž, právě pochopení souvislostí je pro studium chemie klíčové.

Elena

fyzika
Elen se už od základní školy zajímá o přírodní vědy, ať už ve formě kroužků, olympiád, korespondenčních seminářů či odborných soustředění. Fyzika a matematika si v jejím srdci drží speciální místo svou rigorózní povahou a faktem, že tvoří základ pro hlubší pochopení jak ostatních přírodních věd, tak i celého světa.
Všichni lektoři