lektor biologie Zdeněk

Zdeněk Krejčí
biologie

Zdeněk Krejčí

4. ročník LF MU

Zdeňka bavila biologie už od základní školy a na gymnáziu díky svým skvělým učitelům přírodních věd pochopil, že to je to pravé ořechové.

Biologie mu tak přirostla k srdci, že se už od prváku (s menším i větším úspěchem) účastnil biologických olympiád. Během studia se taky setkal s praktickou mikrobiologií a biochemií a účastnil se různých mezinárodních projektů.

Ve čtvrťáku ale přišla krize. Zdeněk měl podaných 10 přihlášek, nevěděl jakým směrem se vydat, na stole bylo dokonce i studium politologie. Medicína to ale díky svému kouzlu vyhrála na plné čáře. Kdybyste se Zdeňka nyní zeptali, jestli by cokoliv změnil, tak nejprve uslyšíte pár klasických medických nadávek, ale potom zjistíte, že je vlastně moc spokojený a neměnil by vůbec nic.

Když už lezou Zdeňkovy všechny ty děsivé knihy krkem, tak vyráží buď do stánku pro kafe, které se na medicíně stalo jeho velkým atributem, a nebo vypnout do přírody na brusle nebo na kolo. V létě, když je příležitost a čas, pracuje jako průvodce na jeho milovaném Karlštejně.

Kurzy lektora

  • Brno a Olomouc
  • Praha

Online přípravný kurz s lektorem (Praha)

Zjistit více
  • Praha
  • Brno
  • Olomouc
  • Bratislava

Celoroční přípravný kurz na přijímačky (Brno)

Zjistit více
  • Brno
  • Praha
  • Olomouc

Letní přípravný kurz na přijímačky (Brno)

Zjistit více

Další lektoři

Zuzana

chemie
Zuzka odmalička měla blízko k medicíně, vždy ji fascinovalo jak funguje lidské tělo a věděla, že to je něco, čím se chce v budoucnu zabývat. Na gymnáziu kromě lásky k chemii byla také součástí debatního týmu. Kromě medicíny chtěla vždy i učit, protože ráda předává znalosti ať už svým kamarádům nebo mladším sourozencům.

Vít

chemie
Vítek se věnuje výuce chemie, která je jeho oblíbeným předmětem od střední školy, dvakrát se probojoval do národního kola SOČ. A protože ho studium medicíny bavilo, rád by pomohl i ostatním se na ni přes přijímací zkoušky dostat.

Vincent

chemie
Pozice lektora v Bmedic dává Vincentovi možnost vyjít ze své komfortní zóny a učit se dovednostem, které se mu v jeho budoucí praxi budou hodit. Vždyť každý dobrý lékař je tak trochu i učitelem a mentorem svých pacientů.

Viktor

chemie
Studium chemie je podle Viktora pro budoucí lékaře důležité také po přijímacích zkouškách, protože pochopení něčeho tak neuvěřitelně komplexního jako je lidské tělo se neobejde bez znalosti molekul, které tělo tvoří a určují jeho fungování.

Veronika

biologie
Verča studovala osmileté gymnázium a biologie byla vždy její nejoblíbenější předmět. Často, a hlavně ráda pomáhala svým spolužákům a kamarádům se zvládáním biologie, chemie a někdy i dalších předmětů. Se stejnou radostí teď pomáhá maturantům se zvládnutím přijímaček na lékařské fakulty.

Tomáš

fyzika
Fyzika vždy patřila mezi Tomášovy nejoblíbenější předměty. Je přesvědčen, že pochopením některých základních fyzikálních principů si člověk velice usnadní studium v ostatních přírodovědných disciplínách včetně medicíny.
Všichni lektoři